Новини

Повернутися до переліку новин

За півроку в Україні запустили більше «зеленої енергетики», ніж протягом усього 2016 року

За перше півріччя 2017 року в роботу ввели 126,5 МВт станцій відновлюваної енергетики, які працюють за «зеленим тарифом», зокрема до мережі приєднали 118,1 МВт сонячних станцій (СЕС); 5,5 МВт електростанцій на біогазі та 2,9 МВт маленьких гідроелектростанцій (ГЕС). За оцінкою Держенергоефективності, це більше, ніж за ввесь 2016 рік.

Нагадуємо, що в Україні введено надбавку за використання обладнання українського виробництва. Так, в Держенергоефективності відзначають, що в 2017 році одна СЕС і дві мікро ГЕС отримали таку надбавку.

Зверніть увагу, з 2017 року законодавство України передбачає укладення довгострокових договорів купівлі–продажу «зеленої» електроенергії на ввесь термін дії тарифу — до 2030 року.

Нагадуємо, в 2016 році встановлена ​​потужність усіх сонячних станцій в Україні склала 530,9 МВт.

У № 9 журналу «Екологія підприємства» читайте про зелений бізнес та зелені тарифи.

Віктор Клід: «В Україні до цього часу не створена загальнодержавна схема розвитку екомережі»

Директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів Віктор Клід  вважає, що  серед основних проблем розвитку природно-заповідної справи в Україні є відсутність загальнодержавної схеми розвитку екомережі та недостатній рівень екологічної свідомості та обізнаності в суспільстві, про що він повідомив під час прес-конференції  в Українському кризовому медіа-центрі.

«В Україні до цього часу не створена загальнодержавна схема розвитку екомережі, тобто комплексний стратегічний документ, який би узагальнив усі існуючі та перспективні для створення природоохоронні об’єкти, а також екологічні коридори між ними,  та враховувався при створенні  генерального плану розвитку територій та населених пунктів»,— повідомив посадовець, а також пояснив, що  відсутність в установах природно-заповідного фонду правоустановчих документів на землю дає привід зацікавленим особам для зловживань та для різного роду неправомірних тлумачень у ході судових засідань щодо розгляду земельних суперечок.

Віктор Клід також зауважив, що надання природоохоронним об’єктам речових прав на землю є одним з пріоритетних напрямків роботи Міністерства екології та природних ресурсів України у 2017 році.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!