До введення в дію нового Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23 травня 2017 року № 2059-VIII залишилися лічені місяці. Натомість суб’єкти господарювання, які наразі впроваджують нову діяльність, будують, модернізують, реконструюють виробництво та в штатному режимі продовжують процедуру отримання висновків екологічної експертизи, адже згідно зі статтею 17 вищезазначеного Закону «отримані раніше Висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу на довкілля».
Обов’язковість проведення екологічної експертизи обумовлена переліком видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, який затверджений Постановою КМУ від 28 серпня 2013 року № 808. За поданням та за бажанням підприємств та організацій може проводитися екологічна експертиза і об’єктів, які не входять до цього переліку.
Уже в найближчому вересневому номері журналу «Екологія підприємства» читайте матеріал про головні аспекти здійснення екологічної експертизи. Перелік дій, які потрібні для отримання висновку екологічної експертизи типовим підприємством — у матеріалі.
Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»
Придбати журнал «Екологія підприємства» Придбати вигідний комплект журналів Придбати електронний журнал «Екологія підприємства» |
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»