Інтерв’ю з ідеологом, засновником та генеральним директором компанії «Де Ла Марк» Олексієм Веренікіним.
Пане Олексію, чи вважаєте Ви компанію «Де Ла Марк» засновницею руху безпечної побутової хімії в Україні? Звідки витоки виробництва?
О.В. Першою сходинкою до створення української продукції для мене було знайомство з японським екологічним пральним порошком. Ми були одними з перших, хто розповів про користь безфосфатної побутової хімії, необхідність збереження екологічних ресурсів та стали першою компанією, яка постачала подібні засоби для прання в торговельну мережу «Епіцентр».
Згодом я вирішив створити український аналог. Для розробки рецептури безфосфатного прального порошку були задіяні кращі технологи, і невдовзі ми замінили японський порошок на продукт компанії «Де Ла Марк».
Сьогодні компанія покриває продукцією більшість торговельних мереж України, і можу сказати впевнено, що ми є лідерами з виробництва екологічних продуктів.
Безпечність нашої продукції для здоров’я людини та природи підтверджена екологічними сертифікатами, визнаними в 65 країнах світу.
Розкажіть про лінійку продукції. Продукція розрахована тільки на пересічного споживача чи й на підприємства також?
О.В. До 2015 року наші зусилля були спрямовані на створення повного пакета продукції для прибирання оселі. Ми розробили пральні порошки і кондиціонери для прання, мило, засоби для прибирання приміщень, миття скла і підлоги. Згодом ми створили косметику — шампуні, гелі, засоби для інтимної гігієни. Чотири роки тому почали розвивати напрямок так званого «Зеленого офісу», де серед основних цілей важливу роль відіграє турбота про екологічну культуру і відповідальність співробітників.
Тепер ми дійшли до етапу сегментації ринку: для користувачів — красива і зручна упаковка, для клієнтів бізнесу інший формат споживання — великий обсяг, зокрема практична упаковка.
Чи виникали у вас труднощі в донесенні до споживача інформації щодо необхідності використання саме екологічно безпечної продукції? Та які головні переваги вашої продукції?
О.В. Безперечно, труднощі були, але здебільшого це міфи.
Перший міф: екологічна хімія неефективна! Чимало людей вважали, що вона не може впоратися з роботою так, як це роблять звичайні засоби. Тут нам прийшло на поміч «сарафанне радіо».
Другий міф: екологічна побутова хімія — це занадто дорого!...
Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» № 7, 2019
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»