Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Мінінфраструктури та «Укравтодор» вивчають можливість використання золошлаків при будівництві доріг

Міністерство інфраструктури та профільні інститути «Укравтодору» вивчають можливість використання золошлаків при будівництві доріг. Повідомляє УНІАН

Як зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян: «Ми зараз відпрацьовуємо з профільними інститутами «Укравтодору» відповідну пропозицію. Ми знаємо, що такі технології використовуються в ряді європейських країн. Нам важливо дотримання простих екологічних норм, тому що ми розуміємо, що ці шлаки містять екологічно небезпечні відходи, щоб вони не шкодили здоров'ю людей».

Міністр додав, що крім питання екологічності золошлаків,  вивчається, наскільки вони відповідають вимогам по жорсткості і міцності, щоб термін експлуатації доріг після ремонту був максимально довгим.

За словами Омеляна, після відповідного висновку профільного інституту «Укравтодору» буде прийнято рішення щодо подальшого використання такого матеріалу.

Від редакції
Про основні напрями перероблення золошлакових матеріалів ми розповідали у № 12, 2018 у статті «Як удвічі збільшити утилізацію відходів виробництва: кейс енергетичної компанії ДТЕК»

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!