Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

НКРЕКП вперше запроваджує масштабний моніторинг ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

31 жовтня 2018 року, м. Київ - Національна Комісія вперше запроваджує масштабний моніторинг ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів, тим самим послідовно впроваджуючи політику Регулятора в частині моніторингу ринків у сферах енергетики та комунальних послуг. 

30 жовтня 2018 року на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було схвалено проекти форм звітності ліцензіатів щодо показників рівня їх прозорості, обсягів перероблення та рівня тарифу у сфері перероблення побутових відходів.

Прийняття зазначених форм звітності дозволить НКРЕКП отримувати по кожному ліцензіату детальну інформацію, зокрема щодо калорійності побутових відходів, побічних продуктів та їх залишків після переробки.

Нагадаємо, що відповідно до положень законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» до повноважень НКРЕКП у сфері перероблення побутових відходів належать, зокрема, здійснення моніторингу, затвердження форм звітності суб’єктів господарювання.

Джерело: НКРЕКП

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

Розсилка новин