Новини

Повернутися до переліку новин

Агромоніторинг 2021: все про ресурсозберігаючі технології і безпеку агробізнесу

23 червня 2021 в Києві відбудеться третя щорічна конференція Агромоніторинг. Це профільний захід, акцент якого спрямований на розгляд ресурсозберігаючих технологій та безпеки в агробізнесі.

Предметом дискусій стануть інтелектуальні рішення, що дозволяють аграріям моніторити і контролювати ряд важливих показників: стан посівів і ґрунтів, кількість і доцільність внесення добрив та ЗЗР, витрата палива, пересування транспортних засобів і рух продукції на підприємстві. Аналіз цих показників дає можливість фермеру оперативно реагувати на будь-які зміни і приймати вчасні та правильні рішення. Раціональне використання ресурсів, мінімізація втрат і безпека - це запорука успішного і ефективного агробізнесу.

На конференцію запрошуються представники агрохолдингів та фермерських господарств: IT-директори, агрономи, директори департаментів моніторингу та контролю, директори з безпеки, власники і керівники агрокомпаній. Серед спікерів-практиків, які поділяться досвідом цифровізації своїх агрокомпаній, виступатимуть Євген Сапіженко (заступник директора з інноваційного і цифрового розвитку KERNEL), Петро Мельник (виконавчий директор Agricom Group), Ігор Богданов (CIO A.G.R. GROUP), Андрій Капріца (керівник ФГ "Флора А.А."), Кирил Дружинін (директор з інновацій агрогрупи Агрейн) та інші.

Також серед учасників конференції - провайдери IT-рішень, виробники і постачальники обладнання, які поділяться з аграріями останніми розробками і цікавими кейсами.

Конференція Агромоніторинг 2021 - це 7 годин цікавого контенту, презентацій інтелектуальних рішень та нетворкінгу, 2 великих кава-паузи та панельна дискусія лідерів ринку.

Дата: 23 червня 2021

Місце проведення: Premier Hotel Rus, вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Організатор: Oleynik Conference

Контакти організаторів: (097) 900-63-27 (Viber, WhatsApp, Telegram), info@oleynik.company

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Дякую,
не показуйте мені це!