П'ятий місяць поспіль країна бореться із зовнішньою агресією рф. Охорона праці та екологічна безпека на підприємстві надбала нового забарвлення. Фахівців, що відповідальні за безпеку на підприємстві, очікують нові виклики та нестандартні ситуації:
Наразі, законодавчі та нормативно-правові акти не адаптовані до умов воєнного стану, наприклад, жодних змін не внесено в Постанову Кабінету міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»
В умовах реальних військових загроз все більшої актуальності набуває обмін практичним досвідом між фахівцями галузі
Запрошуємо на Інтенсив військового часу: «Охорона праці та екологічна безпека підприємства: відповідальність, практичний досвід, кейси», що відбудеться 15 липня 2022
У програмі реальний досвід:
Ярослав Гріненко, начальник служби охорони праці та навколишнього середовища підприємства цементної галузі
Служба охорони праці та екологічної безпеки підприємства в умовах війни:
Володимир Дрозд, начальник відділу охорони праці філії «Вільногірський ГМК» АТ «ОГХК», сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (CE ESOSH), сертифікований аудитор з ОП, експерт та член редакційної колегії журналу «ОП і ПБ», автор більш як 50 статей.
Досвід працюючого підприємства в умовах воєнного стану:
Вадим Дмитрик, начальник відділу екологічної та радіаційної безпеки Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Практичні кейси служби охорони праці і екологічної безпеки нафтогазового підприємства під час війни
Спецпропозиція передплатникам видання «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та/або «Охорона праці і пожежна безпека»: 1250 грн 1500 грн
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»