Новини

Повернутися до переліку новин

Андрій Мохник провів двосторонню зустріч із представниками Організації з розробки нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО)

8 березня 2014 року  відбулася двостороння зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника з делегацією Організації з розробки нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО) на чолі з її Генеральним директором Сумія Кісанукі.

Сторони обговорили стан виконання Договору продажу одиниць установленої кількості та проблемні питання, які виникли у зв’язку зі зміною в Україні уряду та керівництва Державного агентства екологічних інвестицій.

Очільник вітчизняного Мінприроди підтвердив беззаперечне виконання Україною міжнародних зобов’язань та запевнив японську сторону: «Уряд України, попри складну економічну ситуацію, вживатиме усіх заходів з метою вчасного та повноцінного виконання двосторонніх домовленостей з Японією у повній мірі. Оскільки міжнародні зобов’язання на себе брала Українська держава, а не конкретна посадова особа, то вони є дійсними і будуть виконуватись».

Сумія Кісанукі подякував Міністру екології та природних ресурсів України за підтвердження міжнародних зобов’язань України, гарантій щодо ухвалення відповідних рішень уряду України та висловив сподівання на продовження плідної співпраці в майбутньому.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!