Новини

Повернутися до переліку новин

Авіакомпанія British Airways відкриє ряд заводів з переробки відходів на реактивне паливо

Британська авіакомпанія British Airways  в партнерстві з американською компанією Velocys побудують ряд заводів з переробки побутових відходів на реактивне паливо для свого флоту. Перший завод використовуватиме в якості сировини сотні тисяч побутових відходів, що призначені для захоронення чи спалювання – в тому числі підгузники, пластикові контейнери для їжі і обгортки від шоколадок.

Все це планують перетворити в екологічно чисте паливо, завдяки якому авіакомпанія планує на 50% знизити шкідливі викиди до 2050 року. Крім того, така ініціатива дозволить суттєво скоротити кількість відходів, які потрапляють на звалище – за рік у Великобританії туди відправляється понад 15 млн. тонн сміття, яке завдає шкоди навколишньому середовищу і виділяє вуглекислий газ, що прискорює зміни клімату.

За проектом, завод вироблятиме вдосталь палива, щоб на цілий рік забезпечити заправку всіх літаків Boeing 787, що літають з Лондона в американські міста Сан-Хосе і Новий Орлеан. 

«Це буде перший завод такого масштабу. У наступному десятилітті авіакомпанія планує нарощувати обсяги використання екологічного палива для свого флоту», – йдеться в заяві оператора.

Біопаливо дозволить зменшити обсяги викидів CO2 в атмосферу на 60% в порівнянні з традиційними видами палива. Рішення авіаперевізника використовувати біопаливо підтримує й британський уряд та міністерство транспорту:
«Стійкі види палива відіграватимуть все більшу роль в світовій авіації, тому ми готуємося до цього майбутнього. Перетворення побутових відходів в реактивне паливо – це дивовижна інновація».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!