Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи існує нормативний акт, який дозволяє не враховувати викиди, вироблені в закритих приміщеннях?

У статті 1 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря» від 16 жовтня 1992 року № 2707-XII визначено поняття атмосферного повітря — це життєво важливий компонент навколишнього природного середовища, який є природною сумішшю газів, що знаходиться за межами жилих, виробничих та інших приміщень, а викид — це надходження в атмосферне повітря забруднюючих речовин.

Із вказаних норм вбачається, що обліку повинні підлягати лише забруднюючі речовини, які потрапляють в атмосферне повітря, тобто за межами виробничих приміщень. З цього приводу існує певна судова практика. В більшості випадків підприємства — розробники обґрунтовуючих матеріалів з метою збільшення суми договорів включають джерела викидів із закритих приміщень в матеріали інвентаризації та обґрунтовуючі матеріали, що суперечить чинному законодавству.

Зверніть увагу, матеріал публікується не в повному обсязі

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 2, 2018.

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!