Новини

Повернутися до переліку новин

Читайте у журналі «Екологія підприємства» № 6, 2017

— Система екологічного менеджементу. Основні положения ДСТУ ISO 14040:2013 «Екологічний менеджмент. Оцінювання життєвого циклу»
Топ-менеджмент українських компаній дедалі більше турбує проблема зниження виробничого впливу на довкілля. Її неможливо вирішити без запровадження методу оцінювання життєвого циклу продукції, яка випускається конкретним підприємством. Стаття розглядає термінологію оцінювання, подає технологію проведення оцінювання та порядок застосування його результатів у діяльності підприємства. Використання методу оцінювання життєвого циклу здатне значно підвищити гудвіл підприємства!

— Законодавчі перспективи розвитку біоенергетичних технологій в Україні
Чи готові українські регіони та підприємства до впровадження біоенергетичних технологій? Стаття аналізує стан національної законодавчої бази біоенергетики в умовах реалізації в Україні спільного проекту Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні». Розглядаються зміни, які будуть вноситися до законодавчого поля України в зв’язку з реалізацією цього проекту, та наслідки цього процесу для підприємств України.

— Вітчизняні досягнення у сфері біологічного захисту рослин
Інтерв’ю з провідним фахівцем галузі, керівником МНТЦ «Агробіотех» Сергієм Пономаренком. Матеріал розповідає про досягнення українських вчених у галузі розроблення регуляторів росту рослин, які здатні здійснити революцію в агроекології. Виявляється, застосування регуляторів росту дозволяє значно зменшити антропогенне навантаження на ґрунти, а деяких випадках навіть дозволяє цілком відмовитися від застосування хімікатів у рільництві! Рекомендовано для читання та подальшого збагачення агропідприємств України.

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!