Новини

Повернутися до переліку новин

Державна екологічна експертиза проектної документації та об’єктів

Перед тим, як перейти безпосередньо до розгляду питань, пов’язаних з державною екологічною експертизою, варто згадати про останні зміни, які відбулися у галузі проектування і так чи інакше пов’язані з природоохоронною діяльністю.

Відповідно до вимог додатків В, Д, Е, ДБН А 2.2.3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» для стадій проектування техніко-економічне обґрунтування, техніко-економічний розрахунок, робочий проект на будівництво об’єктів невиробничого призначення, робочий проект на будівництво об’єктів виробничого призначення та лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури виконання розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» є обов’язковим. Тобто якщо ваш об’єкт, залежно від його категорії складності, потребує виконання зазначених стадій проектування, то розділ проекту «Оцінка впливу на навколишнє середовище» обов’язково повинен бути.

Відповідно до абзацу третього ст. 13 Закону України «Про екологічну експертизу», здійснення державної екологічної експертизи є обов’язковим для видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку. Перелік видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Юлія Лісняк

Джерело: журнал "Екологія підприємства"

Де законодавство припустилося помилок, чому досі чітко не визначені об’єкти, які підлягають екологічній експертизі, та як все-таки здійснити екологічну експертизу на практиці — про це вже незабаром читайте у журналі «Екологія підприємства» № 2, 2017.

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!