Новини

Повернутися до переліку новин

До міжнародної програми у сфері боротьби з деградацією земель та опустелюванням приєдналася 91 країна, включаючи Україну

Українські фахівці взяли участь в установчому семінарі з реалізації міжнародної програми щодо досягнення нейтрального рівня деградації земель (далі – Програма), започаткованої Секретаріатом Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням (далі – Конвенція), за підтримки Глобального екологічного фонду та інших партнерів.

На початку червня у м. Батумі (Грузія) відбувся установчий семінар для країн Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії з реалізації Програми.

Від Мінприроди у ньому взяв участь завідувач сектору земельних ресурсів Департаменту охорони природних ресурсів Юрій Колмаз, який є контактною особою (Focal Point) з питань впровадження Конвенції в Україні.

На сьогодні до Програми приєдналася 91 країна, включаючи Україну. Перед учасниками Програми стоять задачі сформулювати добровільні цілі щодо досягнення нейтрального рівня деградації земель відповідно до національних обставин і пріоритетів розвитку.

Для допомоги учасникам Програми будуть надані дані Європейського космічного агентства, Спільного центру досліджень Європейської комісії, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Організації об’єднаних націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), а ще підтримка експертів у цій галузі.

За результатами семінару також буде додатково розглянуте питання про надання фінансової підтримки учасникам Програми.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року у м. Анкара (Турецька Республіка), відбулася 12-та Конференція Сторін Конвенції (далі —  КСК-12).

Участь у ній взяли біля 6000 представників Сторін Конвенції, міжнародних організацій (Світового банку, Глобального екологічного фонду та ін.), наукових установ, неурядових організацій.

Рішення КСК-12 були покладені в основу Програми, що має зробити глобальний внесок у досягнення нових цілей сталого розвитку.

Нагадаємо, в Україні розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 № 271-р ухвалено внесений Міністерством екології та природних ресурсів Національний план дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням.

Джерело: Мінприроди України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!