Новини

Повернутися до переліку новин

До уваги надрокористувачів!

 

Звертаємо вашу увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України № 1173 від 16.12.2015 року (опубліковано в Урядовому кур’єрі 19.01.2016 р. №10) внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 615 від 30.05.2011 року «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».

Відповідно до нової редакції постанови для отримання спеціального дозволу на користування надрами заявнику, як і раніше, необхідно звертатися безпосередньо до Державної служби геології та надр (Держгеонадра). Новизна полягає в тому, що Держгеонадра, в свою чергу будуть самостійно, без залучення суб’єкта господарювання, здійснювати погодження надання надр у користування у Мінприроди та інших органах виконавчої влади.

Для здійснення погодження надання надр у користування Держгеонадра не пізніше дня, що настає за днем одержання документів від заявника, надсилає їх копії у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді до Мінприроди та інших органів виконавчої влади. Видача дозволу здійснюється на підставі заяви і документів, зазначених у додатку 1 до Постанови Кабінету Міністрів України № 615 від 30.05.2011 р. Подання додаткових документів для отримання погодження Мінприроди не вимагається.

Нова редакція постанови набула чинності 19.01.2016 р. Відповідно, всі заяви про погодження надання надр у користування, що надійшли до Мінприроди до 19.01.2016 р. будуть розглянуті комісією Мінприроди з питань погодження надання надр у користування відповідно до діючої на момент подання заяви редакції постанови. Всі заяви, що будуть надходити до Мінприроди, починаючи з 19.01.2016 р., повертатимуться заявникам без розгляду. Наголошуємо, що у зв’язку з набуттям чинності нової процедури погодження Мінприроди зобов’язане ухвалити рішення щодо всіх заяв, наявних в міністерстві, в тому числі тих, розгляд яких відкладався  з різних обставин. Всі пакети документів, зареєстровані  в міністерстві станом на 16.01.2016 року були розглянуті на засіданні комісії в цей день. Пакети документів, що будуть повертатись з Державної екологічної інспекції впродовж лютого будуть додатково розглянуті комісією за старою процедурою наприкінці місяця.

Принагідно нагадуємо, що з порядком денним та протоколами засідань Комісії Мінприроди з питань погодження надання надр у користування можна ознайомитись на сайті Мінприроди за посиланням htt://www.menr.gov.ua/nadrokorystuvannia.

25.01.2016 р. в Держгеонадра буде проводитись міжвідомча нарада, під час якої планується узгодити механізм взаємодії Держгеонадра з Мінприроди та іншими органами викоавчої влади в ході отримання погоджень на надання надр у користування, після чого відповідні зміни будуть внесені до відомчих нормативно-правових актів.  

Джерело: Мінприроди

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!