Новини

Повернутися до переліку новин

Екошкіряні гаманці як соціальне підприємництво

Забудьте про пластик та шкіру тварин. Ваш наступний гаманець може бути створено вже з більш етичних та екологічно чистих матеріалів, наприклад, бананового волокна.

Green Banana Paper, компанія в Кусаіє (один з чотирьох Федеративних Штатів Мікронезії), використовує відходи від бананового дерева для виготовлення з незвичного переробленого матеріалу стильні та міцні веганські «шкіряні» гаманці. 

Компанія виступила зі своїм проектом на майданчику Kickstarter, щоб представити свої екологічно чисті гаманці на світовому ринку, та з ідеями, як покращити життя місцевих фермерів.

Банани дуже смачний продукт. Його легко споживати. Але для врожаю потрібно виростити величезну кількість дерев.

По всьому острову насаджено близько 200 000 дерев банану. Дерева доводиться зрізати після того, як зібрано врожай, щоб стимулювати вирощування фруктів.

Значний об'єм відходів, а це деревне волокно, як правило, залишається розкладатися на землі. Компанія Green Banana Paper побачила бізнес-можливість з екологічними та соціальними вигодами.

Засновник компанії Метт Симпсон (Matt Simpson), виходець із Нової Англії, почав виробництво міцних та водостійких гаманців, на розробку яких його надихнули «кокосові пальми, життя в океані та люди Мікронезії».

«Гаманці Green Banana Paper не тільки екологічні; але й допомагають забезпечити прожитковий мінімум для сімей Кусаіє», говориться у повідомленні компанії. «Метт сподівається продовжити нарощування об'ємів виробництва та запросити ще більше жителів острова взяти участь у цьому справді соціально-орієнтованому бізнесі».

Green Banana Paper запустила свою кампанію на краудфандинговому майданчику Kickstarter, щоб зібрати достатньо коштів та найняти більше співробітників та покращити якість виробленої продукції.

Навіть прихильники проекту із закордону можуть придбати для себе гаманець з бананового дерева, а компанія організує міжнародну доставку.

Джерело: www.climateinfo.org.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!