Новини

Повернутися до переліку новин

Індійська компанія пропонує побудувати на Одещині сміттєпереробні заводи з плазмовими реакторами

Індійська компанія NuGreen Energy пропонує побудувати в Одеській області завод з переробки відходів з технологією плазмової газифікації. Проект нещодавно презентували в Одеській ОДА, повідомляє Думская.

Завод працює як плазмовий реактор в високотемпературному режимі, використовуючи обладнання з термостійких сплавів. Ця технологія вважається екологічно чистою і дозволяє переробляти 95-97% відходів. Відходи, які йдуть на утилізацію, не потребують спеціальної підготовки. Їх поміщають в розподільник, звідки вони надходять в плазмотрон, де відбувається спалювання. У підсумку сміття перетворюється в склоподібну масу, яку можна використовувати в будівництві. Обсяг цього продукту не перевищує 10% від початкового. Газ, який виділяється при плазмовій обробці ТПВ, очищується і використовується як джерело енергії.

Таким чином пропонується переробляти, зокрема, відходи зі скотомогильників. «На даний момент NuGreen Energy побудувала вже 40 заводів такого типу, – наголошується в повідомленні ОДА. – Вивчивши ситуацію в Одеській області, фахівці компанії визначили, що умови для запуску проекту вже є в Подільському і Рені».

NuGreen Energy готова профінансувати будівництво на 90%. Решту повинен виділити місцевий інвестор, якщо такий знайдеться. Нині регіон потребує мінімум шести таких заводів.

Джерело: https://ecotown.com.ua/news/Indiyska-kompaniya-proponu-pobuduvati-na-Odeshchini-smitt-pererobni-zavodi-z-plazmovimi-reaktorami/

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!