Інвентаризація відходів – це комплекс заходів, що проводиться з метою виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення і обстеження місць утворення відходів і об’єктів поводження з ними.
Під час інвентаризації відходів перевіряються і документально підтверджуються їх наявність, стан, відповідність критеріям поводження.
Необхідність проведення інвентаризації відходів передбачена:
Порядок проведення інвентаризації відходів передбачає декілька стадій:
Підготовча стадія, коли для проведення інвентаризації відходів на підприємстві розпорядчим документом створюється інвентаризаційна комісія з представників апарату управління підприємства, бухгалтерської служби, особи, відповідальної за охорону навколишнього природного середовища, працівників підприємства, які знають об’єкт інвентаризації, первинний облік та виконавців звіту з інвентаризації, у складі якої визначається голова.
Друга стадія – виявлення, ідентифікація відходів. Інвентаризація проводиться повним складом інвентаризаційної комісії та у присутності матеріально відповідальної особи. Комісія забезпечує додержання правил проведення інвентаризації, повноту і точність внесення до звіту з інвентаризації даних про відходи, правильність та своєчасність оформлення матеріалів інвентаризації. Наявність відходів при інвентаризації встановлюється шляхом обов’язкового їх підрахунку, зважування, обміру.
Остання стадія – оформлення результатів інвентаризації відходів, а саме підготовка Звіту з інвентаризації відходів та підготовка пропозицій (у т.ч. і як складові Звіту).
Дізнайтеся детальніше про порядок проведення інвентаризації відходів, основні засади поводження з відходами, статус суб’єктів господарської діяльності у сфері поводження з відходами, заходи щодо запобігання або зменшення обсягів утворення відходів та юридична відповідальність за порушення законодавства про відходи. Запрошуємо на дистанційний курс підвищення кваліфікації «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень».
Тривалість курсу: 26 жовтня – 21 грудня 2020
За результатами навчання видаються два документи, що підтверджують факт підвищення кваліфікації:
1. Документ державного зразка про підвищення кваліфікації.
2. Сертифікат учасника курсу екологічного права, що видається за сприяння Professio№al Associatio№ of Ecologist of Ukrai№e.
Участь платна. Встигніть приєднатися до останньої групи 2020 року по старій вартості.
Знижка для членів ПАЕУ – 10%
З питань участі у заходах:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899
Щодо вступу до ПАЕУ:
Інна Сінєнко, 073-305-8016, eve№t@ecolog-ua.com
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»