Новини

Повернутися до переліку новин

Куди американці викидають ялинки після свят

Департаменти рибальства і природокористування США звертаються до американців, щоб ті не знищували різдвяні ялинки і не викидали їх на смітник. Для зелених красунь придумали кращий спосіб їхнього використання. Про це пишуть в The Verge.

Екологи придумали викидати сухі рештки ялинок в озера, щоб ті своїм чином створювали так звані рифи, у яких можуть ховатися мальки, аби їх не з’їли великі риби.

Ялинки можуть чудово відтворити рельєф озера і стимулювати ріст водоростей. Таким чином ялинки також мають можливість врятувати екосистему озер в цілому — водоростями харчуються водяні клопи, клопів їдять маленькі риби, а мальків з’їдають більші риби.

Якщо уявити дно озера без рослинності, воно голе, можна сказати, двомірне. Помістивши ці рифи в озеро, ви створюєте тривимірний простір для риб. Ви просто створюєте цілу екосистему, — зазначив фахівець із рибного промислу Каліфорнії Джозеф Салліван.

Для цього експерти скріплюють по 2–3 дерева, а потім викидають у воду із 25-кілограмовим вантажем, інакше дерева просто плаватимуть на поверхні води. Дерева перегнивають у воді приблизно 4–5 років.

Чудова альтернатива, яку можна використовувати по всьому світу і не переживати, що зрубана ялинка через людські потреби більше не принесе користі навколишньому середовищу.

Джерело: 24tv.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!