Шановні колеги, незабаром свіжий випуск журналу вже надійде до вас. А поки що знайомимо вас із головними темами випуску, серед них:
Аграрний сектор є одним з найбільш важливих галузей національної економіки, який охоплює різні види економічної діяльності щодо виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування. В останні роки аграрний сектор України демонструє позитивну динаміку та збільшує обсяги виробництва, внаслідок чого дедалі частіше постає питання екологічно збалансованого розвитку аграрного сектора. Які вимоги законодавства у сфері АПК? З’ясовуємо на прикладах.
Враховуючи складність ґрунтової системи та елементів, які формують власне родючість, стає зрозумілим, що будь який необґрунтований з наукової точки зору вплив може дестабілізувати цю систему і призвести до розвитку деградаційних явищ і, відповідно, зниження родючості ґрунтів. Які існують сучасні екологічні способи обробітку ґрунту? Розбираємо в матеріалі.
Оскільки нормативна грошова оцінка земельних ділянок є переважно базою для оподаткування, оновлення методики оцінки спеціально здійснювалося таким чином, щоб воно не призвело до суттєвих змін у податковому навантаженні, адже значне зниження показників оцінки може призвести до зниження надходжень місцевих бюджетів, тоді як значне зростання може призвести до погіршення бізнес-клімату через відповідне збільшення податкового навантаження на землевласників та землекористувачів. Які ключові зміни закладені в оновленій формі методики нормативної грошової оцінки земель? З’ясовуємо в матеріалі.
У кінці минулого століття у більшості країн світу і в Україні намітилася нова, досі невідома проблема, пов’язана із забрудненням нафтопромислового обладнання та довкілля нафтогазовидобувних регіонів природними радіонуклідами, переважно – радієм (Ra-226), торієм (Th-232) та калієм (K-40). Які існують проблемні аспекти поводження з обладнанням та матеріалами забрудненими природними радіонуклідами в нафтогазовій галузі України? Та які можливі шляхи їх вирішення? З’ясовуємо в матеріалі.
У статті про головне:
Стаття допоможе розібратися:
Головне в статті:
А також у журналі розглянули теми:
Готуємо лише прикладні роз’яснення, які допомагають менеджерам природоохоронної діяльності ефективно працювати з дотриманням чинного законодавства та йти в ногу з часом. Вже у 2022-му році на вас чекає ще більше актуальних роз'яснень та оновлень. Встигніть подбати про передплату на 2022 рік.
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»