Новини

Повернутися до переліку новин

Мешканці Вінничини зустрілися з керівництвом Адміністрації президента з приводу МХП

Мешканці Тульчинського району Вінницької області у вівторок, 4 квітня, зустрілися з керівником апарату Адміністрації Президента України Олексієм Дніпровим з приводу діяльності в їх регіоні підрозділу “Миронівського хлібопродукту” – “Вінницької птахофабрики”.

Під час зустрічі в Адміністрації активісти озвучили свої вимоги щодо вжиття невідкладних заходів по введенню мораторію на будівництво нових комплексів «Вінницької птахофабрики» на території Тульчинського району та прилеглих територіях.

“Ми вимагаємо припинення будівництва нових бригад по розведенню птиці у всьому Тульчинському районі ”, – зазначила представниця Заозерненської сільської громади Оксана Базилюк. – Так саме і плановане будівництво біогазового заводу в селі Василівка не отримало згоду громади.” За її словами, на сьогодні сільчани вже відчувають надмірний вплив від об’єктів Вінницької птахофабрики, адже щільність забудови комплексів МХП в районі є дуже високою, а сукупний вплив всіх об’єктів на екологічну та соціальну складові не було проведено.

Активісти також вимагали звільнити голову Тульчинської районної державної адміністраці, оскільки він, за їх інформацією, нехтує правами жителів району, зокрема правом на інформацію. Як зазначають активісти, мешканцям району не було надано детальних планів забудови об’єктів МХП на території Тульчинського району. Також компанія без належної оцінки впливів на навколишнє середовище щодо небезпечного виробництва по вирощуванню курей-бройлерів, консультацій, громадських слухань та без згоди громади намагається втілити свої плани по будівництву.

За інформацією активістів, за результатами зустрічі керівник апарату Адміністрації Президента пообіцяв, що направить листи-реагування до Вінницької обласної державної адміністрації, Державну екологічну інспекцію України, Державну архітектурно-будівельну інспекцію, а департамент регіональної політики при Адміністрації Президента вивчить викладені активістами факти щодо незадовільної роботи голови Тульчинської РДА.

Для інформації: на сьогодні у Тульчинському та Тростянецькому районах Вінницької області функціонує найбільша в Європі птахофабрика, що складається з 12 дільниць по вирощуванню курчат-бройлерів та всією відповідною інфраструктурою – комбікормовим заводом, інкубаторієм, забійним цехом, переробним комплексом, водоочисними спорудами. Компанія планує подвоїти свої потужності в регіоні протягом 2018-2020рр переважно для експорту курятини.

Контакти для додаткової інформації:
Прес-центр НЕЦУ
+38 (044) 362-32-18
press AT necu.org.ua

Джерело: necu.org.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!