Новини

Повернутися до переліку новин

Міжвідомча комісія із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату затвердила Національний кадастр антропогенних викидів парникових газів

22 травня 2017 року, Міністр екології  та природних  ресурсів України  Остап Семерак  провів  робоче   засідання Міжвідомчої комісії   із забезпечення виконання   Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Під час засідання  учасники комісії обговорили  та затвердили  проект Національного  кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2015 роки.

Міністр  екології та природних ресурсів Остап Семерак відзначив, що щорічне подання Кадастру до Секретаріату Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату є  забезпеченням  виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань зі звітності  за Рамковою конвенцією ООН.

  «Схваленню Національного кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів передувала  клопітка робота цілої команди фахівців. Крім того, проект було погоджено  всіма заінтересованими міністерствами та відомствами. Якісна підготовка і подання Кадастру сьогодні  є особливо важливою справою, оскільки  триває розроблення Книги правил Паризької угоди, де передбачається подання такої звітності  всіма країнами, на відміну від Кіотського протоколу», - сказав Остап Семерак.

Міністр підкреслив, що Україна і надалі успішно демонструватимемо виконання взятих на себе зобов’язань за міжнародними договорами у сфері зміни клімату.

Також на засіданні було розглянуто проект Плану Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року.

 «Схвалення проекту – надважливий крок для успішної реалізації кліматичної політики в Україні, як одного з пріоритетів, визначених Урядом  на період  до 2020 року»,- сказав Остап Семерак.

Остап Семерак підкреслив, що проект пройшов громадське обговорення, і після розгляду комісією буде направлений на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

Джерело: www.menr.gov.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!