Новини

Повернутися до переліку новин

Микола Кузьо: Україна посилить міжнародну співпрацю щодо екологічно обгрунтованого управління відходами та хімічними речовинами

Українська делегація під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузя відповідно до розпорядження Президента України взяла участь у Тринадцятій нараді Конференції Сторін Базельської конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх видаленням, яка тривала  з 24 квітня по 5 травня 2017 року у м. Женева (Швейцарія).

Також у ці дні в Женеві відбувалися Восьма нарада Конференції Сторін Роттердамської конвенції про процедуру попередньої обґрунтованої згоди стосовно окремих небезпечних хімічних речовин і пестицидів у міжнародній торгівлі та Восьма нарада Конференції Сторін Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі.

За словами Миколи Кузя, головні питання, які розглядалися під час проведення нарад Конференцій Сторін, стосувалися стану імплементації Конвенцій, надання технічної та фінансової підтримки Сторонам Конвенцій, подання звітності про стан виконання Конвенцій та включенням нових речовин до додатків до Роттердамської та Стокгольмської Конвенцій.

«Для України це можливість перейняти передовий досвід та отримати інформацію про найкращу практику для поліпшення співробітництва  в рамках трьох конвенцій. Це - також можливість отримати спільні проекти для впровадження цих міжнародних угод в Україні, які б дозволили уникнути небажаного дублювання зусиль та сприяли  економії коштів»,  - розповів Микола Кузьо.

Він також повідомив, що під час проведення нарад Конференцій Сторін від України було номіновано представника для участі у роботі органу Стокгольмської конвенції – Комітету з розгляду нових стійких органічних забруднювачів, повноваження якого розпочнуться з травня 2018 року.

Крім того, Микола Кузьо як голова української делегації взяв участь у сегменті високого рівня, тема якого - «Майбутнє без токсичності: раціональне регулювання хімічних речовин та відходів».

«Під час дискусії на політичному рівні обговорювався Порядок денний  в галузі сталого розвитку на період до 2030 року та  можливості зміцнення виконання конвенцій через партнерство задля скорочення відходів та забруднення і майбутнього без токсичних речовин», - резюмував Микола Кузьо. 

Джерело: www.menr.gov.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!