Новини

Повернутися до переліку новин

На заходи з охорони земель використано 87 млн. грн.

У 2013 році в Україні на заходи з охорони земель використано 86,6 млн. гривень. Зокрема, на проведення робіт  щодо збереження  та відновлення земель спрямовано 26,5 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Крім того, відповідно до регіональних програм минулого року на охорону земель виділено 60,1 млн. гривень.

Загалом за рік, що минув, здійснено консервацію 1,3 тис. га земель, з них 911,7 га шляхом заліснення та 351,5 га – залуження. У стадії консервації перебуває 22,2 тис. га земель.

Протягом року рекультивовано 636,3 га порушених земель, з них більше 68% становлять сільськогосподарські угіддя. Загальна площа земель, що перебувають у стадії рекультивації, становить понад 7 тис. гектарів. Загальна площа порушених земель по Україні становить 145,6 тис. гектарів.

Зокрема, поліпшено 3,1 тис. га малопродуктивних угідь. Перебувають у стадії поліпшення 2,6 тис. га земель, з них 38% – рілля.

Загалом протягом 2013 року здійснено будівництво та реконструкцію протиерозійних гідротехнічних споруд протяжністю 2,4 км, на загальній площі 15,6 гектара. Наразі 19 об’єктів перебувають у стадії будівництва.

За інформацією територіальних органів Держземагентства, загальна площа земель, що потребують консервації, по Україні становить 1,1 млн. га, з них 642,4 тис. га – деградовані, 485,3 тис. га – малопродуктивні і 11,8 тис. га – техногенно забруднені землі.

Кабінет Міністрів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!