Новини

Повернутися до переліку новин

Остап Семерак з робочим візитом відвідав Донеччину

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час робочої поїздки до Краматорська (Донецька область), повідомив журналістам, що на сьогодні Україні складно оцінки всі збитки, завдані довкіллю у східних регіонах у наслідок бойових дій. У будь-якому разі повернення цих територій до мирного життя має відбуватися обов'язково з урахуванням екологічної складової.

Дії українського уряду спрямовані на відновлення постраждалих територій. «Ми повинні говорити про правильне прогнозування та інвестиції, які дозволяли відродження Донбасу на засадах сталого розвитку. Зокрема, ми маємо певні домовленості з керівництвом Донецької військово-цивільної адміністрації щодо координації нашої спільної роботи на загальнонаціональному та регіональному рівнях щодо захисту довкілля», – зазначив Остап Семерак.

Він зазначив, що Донеччина є одним із найбільших платників екологічного податку в Україні і відповідно має достатньо коштів на реалізацію місцевих природоохоронних програм: «Ми визначили чотири спільних пріоритети у природоохоронній сфері. Зокрема, щодо належної поведінки і управління всіма видами відходів, запуску у подальшому системи екологічного моніторингу викидів в атмосферне повітря та скидів у водні об'єкти, а також відновлення постраждалих об'єктів природно-заповідного фонду».

Міністр повідомив, що Україна вже сьогодні повинна мати план комплексного та системного бачення кроків з подолання екологічних наслідків військових дій на сході України, який сприятиме реалізації Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.

Нагадаємо, 2 липня Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак з робочим візитом відвідав Донеччину.

 

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!