Новини

Повернутися до переліку новин

Понад половину відходів з одноразового пластику у світі продукують лише 20 фірм - дослідження

За результатами дослідження, проведеного австралійським благодійним фондом Minderoo Foundation, 20 компаній виробляють понад 50% всіх відходів з одноразових пластикових виробів у світі. Про це пише УНН з посиланням на ВВС.

Деталі

Згідно з результатами дослідження, джерелом 55% таких відходів у світі є 20 нафтогазових і хімічних компаній, серед яких є як державні, так і транснаціональні корпорації.

Так, серед підприємств виділяють найбільшу нафтову компанію ExxonMobil, яка стала також найбільшим в світі виробником відходів одноразових пластикових виробів. На її частку припадає 5,9 млн тонн відходів у світі.

Наступною називають найбільшу хімічну компанію в світі - Dow в США, на рахунку якої 5,5 млн тонн пластикових відходів. На третьому місці - китайське нафтогазове підприємство Sinopec - 5,3 мільйона тонн.

Відзначається, що 11 з компаній розташовані в Азії, чотири - в Європі, три - в Північній Америці, одна - в Латинській Америці і одна - на Близькому Сході.

У звіті наголошується, що майже 60% комерційного фінансування індустрії одноразового пластику надходить від 20 глобальних банків, які з 2011 року позичили майже 30 млрд дол. на виробництво полімерів. Серед них головними є Barclays, HSBC, Bank of America, Citigroup і JPMorgan Chase.

Окрім того, у дослідженні наголошується, що Австралія очолює список країн з виробництва відходів одноразових пластикових виробів.

Джерело: www.unn.com.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!