Новини

Повернутися до переліку новин

Природоохоронні аспекти сфери поводження з відходами гірничопромислової галузі, проблеми використання відходів для рекультивації земель

ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «ECO-MODERNIZATION-2021: КРАЩІ ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ» буде проведено 29-31 березня у м. Києві

 30 березня — день промислових  відходів.
На заході будуть обговорюватися перспективи розвитку законів, що регулюють сферу поводження з відходами виробництв (в т.ч. гірничопромислових) . 

Вас чекають жваві дискусії з представниками державних органів влади про можливості переведення  відходів надрокористування в статус цінних матеріалів. Представники гірничо-збагачувальних підприємств поділяться досвідом роботи з відходами в рамках чинного законодавства.

У фокусі форуму  будуть розглядатися питання стимулювання використання відходів надрокористувачів і гірничо-металургійних компаній як вторинної сировини. А саме, які заходи необхідно вжити для збільшення обсягів і ринку збуту вторинної продукції і сировини?

Велика увага буде приділена природоохоронним аспектам сфери поводження з відходами гірничопромислової  галузі: проблеми використання відходів для рекультивації земель, клас небезпеки відходів, штрафи, санкції, податкові пільги.

Серед ключових тем блоку «Промислові відходи»:

  • Відхід або цінний матеріал? Нормативне правове регулювання діяльності щодо поводження з відходами надрокористування та можливості залучення їх у вторинний оборот.
  • Природоохоронні аспекти гірничодобувного виробництва і проблеми рекультивації земель з використанням відходів надрокористування.
  • Податкове регулювання та економічне стимулювання господарської діяльності в галузі надрокористування.
  • Питання збуту сировини і продукції з відходів виробництва. Що необхідно зробити, щоб збільшити обсяги переробки відходів?
  • Розвиток технологій переробки вторинних ресурсів промисловості. Перспективні напрямки та їх використання.

Захід об'єднає понад 100 фахівців промислових, гірничодобувних і гірничо-збагачувальних підприємств, представників уряду, галузевих регуляторно-наглядових органів, розробників, виробників і постачальників обладнання і технологій, інжинірингових і проектно-будівельних інститутів, юридичних і консалтингових компаній.


З питань участі:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!