Новини

Повернутися до переліку новин

Робочий візит української делегації Мінекології до Японії

Під час офіційного візиту до Японії української делегації на чолі з Міністром екології та природних ресурсів Олегом Проскуряковим відбулася робоча поїздка на АЕС «Фукусіма-1».
З японської сторони делегацію зустрічав Губернатор префектури Фукусіма Юхей Сато.
В рамках візиту делегація ознайомилася з функціональним станом АЕС «Фукусіма-1», відвідала місто Окума, де проводяться роботи з дезактивації забрудненої території, місто Наміе, в якому знаходиться центр радіаційного контролю та місто Мінамісома – територію примусової евакуації.
Під час оглядових поїздок пан Міністр зазначив, що Україна та Японія мають максимально об’єднувати зусилля в напрямку ліквідації наслідків аварій на атомних електростанціях «Фукусіма-1» та Чорнобильській АЕС, ділитися технологічними та науковими напрацюваннями для того аби якомога швидше відновити соціально-економічний розвиток територій та їх екологічний стан.
Окрім цього, Міністр екології зазначив, що останні зустрічі свідчать про посилення українсько-японської взаємодії в напрямку «Чорнобиль-Фукусіма» і така активація надзвичайно високо оцінюється урядом України.
4 червня 2013 року відбулася робоча зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова з Віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Ічікава Мазаказу.
Під час вітального слова Олег Проскуряков подякувати Ічікава Мазаказу та представникам Агентства JICA за можливість провести зустріч та висловив свої сподівання на подальшу продуктивну співпрацю у майбутньому. Окрім того, Міністр повідомив про успішну реалізацію проекту будівництва Терміналу «Д» аеропорту «Бориспіль» в Україні, а також окремо підкреслив високу значимість реалізації проекту очистки стічних вод на станції аерації у Бортничах та зазначив про свою готовність всебічно сприяти його успішному втіленню в життя.
В рамках зустрічі Олег Проскуряков та Ічікава Мазаказу обговорили перспективи подання Україною заявки на отримання кредиту для реалізації проекту «Реконструкція заводу «Енергія» ПАТ «Київенерго», міжнародної технічної допомоги для підготовки техніко-економічного обгрунтування будівництва сміттєспалювальних заводів у 13 найбільших містах України та міжнародної технічної допомоги для підготовки українських спеціалістів у сфері будівництва та управління сміттєспалювальними заводами.
Наприкінці зустрічі Міністр екології запевнив представників Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) в тому, що українська сторона готова до конструктивного діалогу, наполегливої роботи та очікує на співпрацю, результатом, якої може стати будівництво низки сміттєспалювальних заводів по всій території України, що у свою чергу сприятиме не тільки зменшенню кількості побутових відходів але й забезпечить виробництво додаткового обсягу електроенергії під час його утилізації.


Прес-служба Міністерства Екології та Природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!