Менеджери природоохоронної діяльності підприємства кожного дня стикаються з проблемами управління промисловими відходами: із утворенням, накопиченням, зберіганням, переробленням, утилізацією та захороненням відходів, вирішують та попереджують екологічні загрози.
Проблема відходів українських підприємств пов’язана зі значними масштабами ресурсокористування, застарілою технологічною базою, обмеженою кількістю надійних підприємств-партнерів, які дійсно мають ліцензію на утилізацію промислових відходів; недостатнім сприянням держави щодо вирішення проблем утворення відходів на підприємствах, оскільки вплив держави здебільшого проявляється у контрольній та наглядовій функції, а не стимулюванні підприємств до впровадження сучасних інноваційних технологій.
Менеджер природоохоронної діяльності підприємства самотужки вимушений вирішувати нагальні питання управління відходами:
Значні обсяги накопичених в Україні відходів та відсутність ефективних заходів, спрямованих на запобігання їх утворенню, утилізації, знешкодження та видалення, поглиблюють екологічну кризу і стають гальмівним фактором розвитку національної економіки.
Саме фахівці, що відповідають за природоохоронну діяльність підприємств, мають необхідні важелі у руках задля вирішення глобальних проблем економіки в цілому та підприємств зокрема.
Тому всіх, хто стикається з проблемами управління відходами на підприємствах, запрошуємо 6 вересня приєднатися до одноденного курсу «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ», що проводиться за сприяння Professional Association of Ecologists of Ukraine.
Місце проведення: м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35, корпус 2, аудиторія 418
Курс дозволить швидко та ефективно підвищити професійну підготовку фахівцям у сфері поводження з відходами
1. Імплементація директив ЄС у сфері поводження з відходами.
2. Планування роботи у сфері поводження з відходами на підприємстві, бюджетування витрат на екологічні послуги з утилізації/видалення відходів. Основні статті витрат на утилізацію відходів, місце та роль еколога у мінімізації витрат.
3. Життєвий цикл товарно-матеріальних цінностей, утворення відходів і вторсировини при списанні товарно-матеріальних цінностей, набуття юридичного статусу відходів.
4. Бухгалтерський облік відходів у автоматизованих системах бухгалтерського обліку (1С, Парус та ін). Основні правила, типові помилки, шляхи вирішення проблемних питань обліку відходів. Автоматизація обліку.
5. Класифікація і паспортизація відходів, реєстрові картки ОУВ. Звітність у сфері поводження з відходами. Декларування відходів. Проблемні питання, типові помилки, шляхи вирішення.
6. Здійснення внутрішнього нагляду(контролю) за дотриманням законодавства у сфері поводження з відходами структурними підрозділами підприємства. Внутрішні перевірки, порядок проведення, документальне оформлення, контроль за виконанням приписів.
7. Екологізація землекористування з метою забезпечення управління відходами на підприємстві
Валентин Щербина, віце-президент Professional Association of Ecologists of Ukraine, член редакційної ради журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», досвідчений еколог-практик.
Роман Третяк, професор Державної екологічної академії, керівник НДЦ екологічної безпеки та природокористування, к.е.н. - землевпорядник, юрист, оцінювач
Два документи, що підтверджують факт підвищення кваліфікації:
Участь на преміум-умовах у Міжнародній конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: законодавство, перспективи, виклики», що відбудеться 7 листопада у м. Києві;
безкоштовний доступ до електронного журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» на I півріччя 2019 року.
Вартість участі: 2000 грн.
Увага! Спеціальні умови участі:
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»