Новини

Повернутися до переліку новин

Роз'яснено особливості сплати екоподатку за викиди забруднюючих речовин у водні об'єкти

ДФС в листі № 3723/6 / 99-99-15-04-01-15 роз'яснила нюанси сплати екоподатку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти.

Податкові зобов'язання з екоподатку виникають у певних п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу (ПК) суб'єктів, які при здійсненні діяльності на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюють, зокрема, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти (пп. 240.1.2 п. 240.1 ст. 240 ПК) .

Об'єктом та базою оподаткування екоподатком є, зокрема, обсяги та види забруднюючих речовин, які скидаються безпосередньо у водні об'єкти (пп. 242.1.2 п. 242.1 ст. 242 ПК).

Суб'єкт, в госпдіяльності якого виникають обсяги води, що містять забруднюючі речовини, але який не має безпосереднього доступу до водного об'єкта, користується послугою з водовідведення, що надається платником екоподатку, який має можливість безпосереднього скидання забруднюючих речовин у водний об'єкт.

При цьому в розрахунок вартості послуги з водовідведення включаються сплачені податки і збори, в тому числі і екоподаток, який підлягає сплаті в частині наданої послуги за обсяги та види забруднюючих речовин, які споживачем послуги передані в системи водовідведення з метою скидання у водний об'єкт.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!