Новини

Повернутися до переліку новин

Що саме скасовано наказом Державної служби статистики України від 7 квітня 2017 року № 80 — статистичну звітність за формою № 2-ТП (повітря) чи Інструкцію щодо заповнення форм державних статистичних спостережень про охорону атмосферного повітря № 2-ТП?

Відповідь: Наказом № 80 Державної служби статистики України від 7 квітня 2017 року № 80 визнано таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату України «Про затвердження Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень про охорону атмосферного повітря» № 2-ТП (повітря), «Звіт про охорону атмосферного повітря» (річна) та № 2-ТП (повітря) «Звіт про охорону атмосферного повітря» (квартальна) від 20 жовтня 2008 року № 396.

Наказ Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про охорону атмосферного повітря» від 27 листопада 2015 року № 345 на сьогодні є дійсним. Також є дійсною вимога статті 31 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» від 16 жовтня 1992 року № 2707-XII щодо ведення державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря, який включає в себе складення державної статистичної звітності в  галузі  охорони атмосферного  повітря (п. 3 Постанови № 1655). Отже форму № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про охорону атмосферного повітря» ніхто не скасовував.

Цей матеріал опубліковано частково. Повний текст — у № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік.

У № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік ми продовжили публікувати унікальний практикум «Поводження з небезпечними відходами в Україні: 50 головних запитань», початок якого у № 10 за 2017.

Ганна Натоптана, заступник директора з питань екології ТОВ «ИРБИС-ЮГ» відповіла на гаряче запитання, поставлене виданням «Екологія підприємства».

Відповіді експертів на інші запитання щодо поводження з відходами — у № 10, № 11 та № 12 видання «Екологія підприємства» у матеріалі «Управління відходами — 2017: 50 головних запитань. Міжнародний досвід. Практика України».

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 11, 2017.

Придбати журнал Найближчі заходи

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!