Новини

Повернутися до переліку новин

Суд дозволив будувати сміттєпереробний завод у Львові

Суд вже вдруге не задовольнив вимоги активістів в межах позову проти будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Суд вдруге не задовольнив вимоги групи активістів, які намагалися визнати протиправним та скасувати висновок з оцінки впливу на довкілля, що могло зупинити початок будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій. Відповідне рішення прийняв Шостий апеляційний адміністративний суд у місті Києві. Повний текст судового рішення було опубліковано у єдиному державному реєстрі

Висновок з оцінки впливу на довкілля (ОВД) — це обов’язковий документ з фаховими екологічними дослідженнями ймовірного впливу сміттєпереробного комплексу. Він був здійснений та розроблений згідно з європейськими практиками. Документ ще навесні був виданий Міністерством екології та природних ресурсів України.

"Наша команда, яка працює над комплексним вирішенням проблеми із відходами у Львові, завжди наголошує на прозорості нашої роботи та безумовному дотримані всіх дозвільних процедур. Це складні та тривалі юридичні процедури, зважаючи, що ми є фактично першопрохідцями у формуванні цілої галузі в Україні. Тим не менше, дотримання кожної букви закону та правил для нас є критично важливим, що вчергове підтверджено у судовому порядку. Це вже не перша спроба активістів завадити реалізації планів міста щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, і вчергове суд підтвердив безпідставність будь-яких закидів та звинувачень. Тепер ми впевнено рухаємось далі", — розповів директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Заблокувати будівництво сміттєпереробного заводу через суд до Міністерства природи намагалися представники сільської ради Муроване та ГО "Відродження Знесіння". Однак як суд першої інстанції, так і апеляційний суд залишив скарги активістів без задоволення.

Нагадаємо, за два роки у місті планують збудувати перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухих та вологих відходів, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. А вже цього року запрацює станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 млн євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 млн євро.

Джерело: STATUS.QUO

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!