Новини

Повернутися до переліку новин

У Дніпрі борються із пластиковими квітами у поминальні дні

Напередодні поминальних днів у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького пройшов перший в цьому році рейд по боротьбі з незаконною виносною торгівлею ритуальними синтетичними виробами.

Про це повідомляє «Наше місто».

45 тисяч тонн вилинялого пластикового сміття вивезли в минулому році комунальники Дніпра тільки з одного з семи легально діючих міських кладовищ, Сурсько-Литовського.

«У місті відкрито стоїть питання про забруднення території, — підтвердив під час рейду начальник інспекції з питань благоустрою Дніпра Руслан Мороз. — Саме тому восени минулого року виконкомом Дніпровського міської ради прийняв рішення не видавати дозволу на виносну торгівлю товарами, які відносяться до ритуальної сфери послуг. Перевіряти, як воно виконується, ми почали в середу, так як напередодні поминальних днів активно йде торгівля штучними квітами. І все, що зараз продається на вулицях — незаконне. Хочу також нагадати покупцям: у минулому році ми з'ясували, що всі ці товари виготовляються підпільним способом, невідомо з яких матеріалів. Наскільки вони небезпечні для людей – невідомо», - коментує посадовець.

Про шкоду пластика, який відвідувачі тоннами приносять на кладовища Дніпра, не раз говорили екологи.

«Якщо огорожі — це, швидше, питання зручності, обмеженості переміщення і естетики, то, що стосується пластикових квітів, вони століттями розкладаються, і ця уявна краса дуже шкодить екології. Це тільки здається, що там, один віночок, але в результаті тисячі таких вінків йдуть на сміттєві полігони, де все це століттями лежить і не перегниває. Тому така позиція міської влади мене дуже тішить», — прокоментувала заборону еколог Лілія Богачева.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!