Новини

Повернутися до переліку новин

У Києві фіксують підвищений рівень забруднення повітря

Найбільше забруднення зафіксоване на Бессарабській площі, а також на проспекті Перемоги. Покращення ситуації чекати поки не доводиться.

Минулого тижня в повітрі Києва концентрація багатьох забруднювальних речовин перевищувала норму, і на цьому тижні зниження забруднення не прогнозується. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського.

«За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 21 по 27 липня 2020 року, в повітрі Києва відзначено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій пилу і забруднювальних речовин», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що концентрація зважених речовин (пилу) - в 1,1-1,2 разу перевищувала гранично допустимі концентрації на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, вулиці Каунаській.

Показники діоксиду сірки - в 1,5-1,6 разу вище гранично допустимих були на площах Бессарабській і Деміївській, на проспекті Перемоги, вулицях Олександра Довженка та інженера Бородіна; в 1,1-1,4 разу - ще на п'яти постах міста.

Концентрація оксиду вуглецю перевищувала гранично допустиму в 1,2 разу на проспекті Перемоги.

Щодо діоксиду азоту перевищення становили 5,4-7,6 разу на площі Перемоги, вулицях Скляренка, Каунаській, проспекті Перемоги; у 4,0-4,9 разу - на Бессарабській і Деміївській площах, Оболонському проспекті, вулиці Інженера Бородіна, бульварі Лесі Українки; в 2,5-3,5 рази на всіх постах, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищення не спостерігалися.

Концентрація в повітрі формальдегіду в 2,4-3,0 рази перевищувала гранично допустиму на вул. Скляренка, Бессарабській площі, проспектах Перемоги та Оболонському, бульварі Гавела Вацлава; в 1,4-2,2 разу — на всіх постах міста, за винятком проспекту Науки, 37.

Як зазначили в геофізичної обсерваторії, всього на 16-ти стаціонарних постах з 21 по 27 липня 2020 року був відібрано і проаналізовано 1 614 проб атмосферного повітря.

В обсерваторії наголосили, що, з огляду на прогнози Українського гідрометцентру, на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери в Києві.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!