Новини

Повернутися до переліку новин

У селах Волині нікому вивозити сміття

Прокурорські перевірки в Ратнівському районі засвідчили, що посадовці органів місцевого самоврядування практично самоусунулися від реалізації наданих їм повноважень у сфері поводження з відходами. Як повідомив прокурор Ратнівського району Володимир Хилюк, на території сільських та селищних рад Ратнівщини, з порушенням вимог Земельного кодексу України, під сміттєзвалища без будь-яких правовстановлюючих документів використовуються земельні ділянки різної площі як за межами, так і у межах населених пунктів, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Попри вимоги закону, у значній кількості сільських рад району відсутні постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. Жодною сільською та селищною радою, за винятком Ратнівської, не вжито заходів для визначення виконавця послуг з перевезення твердих побутових відходів, відповідний конкурс не оголошено та не проведено. Відтак, громадяни позбавлені можливості санкціонованого вивозу побутового сміття. - Подолати проблеми з вивезенням та утилізацією відходів можливо лише за умови розуміння та неухильного додержання чинного законодавства як органами влади й місцевого самоврядування, так і кожним громадянином, - наголошує прокурор Ратнівського району. – Наразі ж прокуратурою району внесено вісім подань головам органів місцевого самоврядування з вимогою усунути порушення вимог Закону України «Про відходи».

На сьогодні уже трьох винних у таких порушеннях посадовців притягнули до дисциплінарної відповідальності. Ще 5 подань прокуратури перебуває на розгляді.

Джерело: www.volynnews.com

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!