Новини

Повернутися до переліку новин

У Житомирі збудують сміттєпереробний завод, що вироблятиме еко-компост

Найбільший в Україні завод з переробки відходів, потужністю 82 тисяч тонн на рік, перероблятиме несортовані тверді побутові відходи за спеціальною технологією, глибина переробки за якою досягатиме 85–95 %. Повідомляє ІАС Аграрії разом

Серед систем, які передбачено встановити на підприємстві, – установки для переробки відходів, що підлягають біорозпаду, та установки для виробництва еко-компосту. Також розглядається можливість виготовлення компосту за допомогою анаеробного процесу, або так званого холодного компостування, коли органічні матеріали укладаються дуже щільно, і кисень відсутній у процесі компостування. Цей спосіб також часто використовується на тваринницьких фермах. 

Основні переваги компостування – це можливість отримувати високоефективні органічні добрива, покращення властивостей ґрунтів та отримання стабільних урожаїв. Окрім того, це значною мірою «розвантажує» роботу комунальних служб, адже до 30 % всіх відходів міста (листя, трава, гілки з дерев) можна компостувати. Це досить вигідно та ефективно. До прикладу, у США та європейських країнах компостування досить широко застосовується на сміттєпереробних комплексах і заводах.

Житомирський завод будуватиме ТОВ «МС Соціальний проект». Підрядником з реалізації проекту виступить хорватська компанія Тehnix. Загальний обсяг інвестицій у будівництво становитиме 7–10 млн євро.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!