Новини

Повернутися до переліку новин

Українці зможуть отримати ліцензію на поводження з небезпечними відходами онлайн

Отримати ліцензію на поводження з небезпечними відходами відтепер можна онлайн.

Відповідний сервіс вже доступний бізнесу на національній онлайн платформі «ЕкоСистема» 

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець наголосив: «Ми поступово, але впевнено вдосконалюємо та цифровізуємо нашу взаємодію, наводимо лад у сфері. Можливість онлайн оформити ліцензію на поводження з небезпечними відходами означає, що підприємствам більше не потрібно чекати, поки документи дійдуть поштою до Міндовкілля та будуть зареєстровані. При наявності відсканових файлів та ЕЦП, їх можна надіслати навіть з телефону. Автоматизовані підказки не дозволять допустити технічних помилок».

За його словами, цей сервіс стане частиною загальнонаціональної інформаційної системи управління відходами, створення якої передбачено нещодавно прийнятим рамковим законом «Про управління відходами». Міністерство вже працює над розробленням такої системи. Вона дозволить державі контролювати повний життєвий цикл кожної тонни відходів – від її утворення, маршруту перевезення до переробки.

«Тож ринок працюватиме прозоро, а українці все менше «знаходитимуть» звалища сміття у лісосмугах, парках, біля власних будинків. У тому числі, і з небезпечними відходами. Бо наприклад, лише одна акумуляторна батарея, яка потрапляє у річку, наносить шкоди більше, ніж тисячі тонн відходів від промисловості», - наголосив Міністр.

Джерело: mepr.gov.ua

Обов'язково відповідно до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження із небезпечними відходами в пакеті на отримання ліцензії надаються документи, що підтверджують екологічні знання посадових осіб та професійну підготовку осіб, що допускаються до поводження з небезпечними речовинами. Національний центр сталого розвитку за сприяння Професійної асоціації екологів України регулярно проводить навчання щодо поводження з небезпечними відходами підприємства та актуалізації знань з екологічної безпеки

Запрошуємо скористатися послугами корпоративного навчання, що дозволить скоротити час відволікання від виконання трудових обов'язків працівників підприємства завдяки формі навчання та підвищити кваліфікацію відповідно до потреб замовника!

З питань корпоративного навчання та вступу до ПАЕУ:
Інна Сінєнко, 
заступник директора Національного центру сталого розвитку,
керівник відділу розвитку та партнерства PAEU
viber, telegram: +38(073) 305-8016,
sinienko@ecolog-ua.com

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!