Новини

Повернутися до переліку новин

Український День довкілля

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Його було встановлено в 1999 році указом Президента України відповідно до Всесвітнього дня довкілля, який відзначається 5 червня. Саме в червні 1972 року відбулася Стокгольмська конференція ООН з проблем довкілля, яка прийняла Стокгольмську декларацію, що містить 26 принципів збереження довкілля.

День довкілля в Україні було започатковано на базі Всеукраїнської акції «Дерево — Життя», тому й відзначають його в найкращий весняний час для озеленення та благоустрою населених пунктів.

Головним завданням відзначення Дня довкілля є привернення уваги громадян України до критичного стану довкілля в країні та виховання екологічного мислення.

В цей за усталеною традицією в українських містах і селах, на територіях підприємств на волонтерських засадах проводяться генеральні прибирання, створення парків, скверів і зелених куточків, масова висадка рослин, прибирання на берегах і акваторіях найближчих водойм, ліквідація стихійних звалищ.

Вітаючи наших читачів з Днем довкілля, закликаємо всіх друзів природи присвятити його свідомій турботі про зелене середовище, адже кожен небайдужий вчинок — це запорука майбутнього.

Чистого вам довкілля!

Редакція журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!