Отримайте відповіді на запитання вже 2 березня у м. Києві на «Пилогазоочистка в промисловості -2020»:
- Як буде реалізовано державну політику у сфері промислового забруднення. Закон України «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення»
- Які світові тренди зменшення забруднення навколишнього середовища промисловими підприємствами. Про підтримку України у виконанні зобов’язань перед світовою спільнотою в сфері запобігання та контролю забруднення, відповідно до положень Директиви 2010/75/ЄС.
- Втілення Концепції реалізації державної політики у сфері промислового забруднення. Підтримка впровадження Директиви 2010/75/ЄС (промислові викиди) в Україні.
- Основні положення Закону України «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення»
- Як провести роботи з інвентаризації викидів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря?
- Які вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин?
- Що потрібно насамперед врахувати підприємству, обираючи ГОУ
- Експлуатація газоочисного обладнання: які проблеми та можливості парку газоочисного устаткування?
- Комплексні системи для безперервного вимірювання викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел та контролю атмосферного повітря
- Вітчизняний досвід модернізації газоочисних систем. Про якісні рішення від вітчизняних виробників. Як екомодернізація може сприяти оптимізації бізнесу та . заощадити власні кошти?
- Інструментально-лабораторні вимірювання параметрів газового потоку та вмісту забруднюючих речовин у викидах стаціонарних джерел забруднення атмосферного повітря
- Які найкращі існуючі передові світові технології та обладнання для зменшення викидів забруднюючих речовин у атмосферному повітрі ?
- Як оцінити вплив викидів забруднюючих речовин на стан атмосферного повітря та здоров'я населення.
- Про контрольні вимірювання та інвентаризацію викидів зі стаціонарних джерел: особливості використання нових ДСТУ серії «Якість повітря»
- Про моніторинг якості повітря громадськими організаціями та його інтеграція до державної системи моніторингу стану навколишнього природнього середовища
Програма оновлюється!
Високоефективне очищення газів в промисловості є виключно важливим завданням, на багатьох заводах газоочистці піддаються мільйони кубометрів газів і повітря на годину, а тому необхідний правильний вибір технологій газоочистки і газоочисного устаткування. Окрім того, вимога часу — бездоганне знання природоохоронного законодавства та вимог до його виконання
Вперше в м. Києві буде проведено унікальний міжгалузевий захід з питань газоочистки на підприємствах металургійної промисловості, машинобудування, електроенергетики, цементної, нафтогазової, целюлозно-паперової, хімічної та інших галузей промисловості.
Усіх учасників чекає насичений день з виступами кращих експертів + Практикум «Охорона атмосферного повітря: дозволи, джерела викидів, моніторинг забруднення, запобігання, відповідальність за порушення та ін.
З питань участі:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua