Новини

Повернутися до переліку новин

Верховна Рада ратифікувала угоду про співпрацю України та Молдови щодо збереження р. Дністер

Верховна Рада України на своєму засіданні сьогодні, 7 червня, ухвалила в цілому  урядовий законопроект про ратифікацію договору між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.

Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час виступу у парламенті,  договір між Україною та Молдовою стане першою такою транскордонною угодою на європейському та пострадянському просторі.

«Це - перший транскордонний басейновий договір, спрямованим на розвиток партнерства між державами щодо запровадження інтегрованого управіння водними ресурсами. Ми розраховуємо, що виконання цих домовленостей забезпечить поступове зниження рівня забруднення поверхневих вод та підземних вод басейну річки Дністер і відповідно сприятиме покращенню якості життя населення в межає басейну цієї річки», - пояснив Остап Семерак.

Він зазначив, що проект закону було розроблено Мінприроди.

«Молдовська сторона ратифікувала цю угоду раніше і чекала  такого ж рішення від України.  Ратифікація  цієї угоди також спрятиме виконанню наших міжнародних зобов’язань в рамках европейської Економічної комісії ООН», - зазначив Міністр екології.

Нагадаємо, 19 травня Уряд розглянув та підтримав законопроект «Про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер». Документ розроблений Мінприроди та спрямований на ратифікацію Договору, підписаного між Україною та Молдовою у м. Рим (Італія) під час Шостої сесії Наради Сторін Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.

Джерело: www.menr.gov.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!