Новини

Повернутися до переліку новин

Виділено кошти на Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

Спрямування бюджетних коштів на здійснення заходів із забезпечення функціонування Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника — необхідний крок для перетворення зони відчуження на  екологічно безпечну територію, — упевнений Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Про це він заявив, коментуючи ухвалену Урядом Постанову КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки екологічно безпечного стану в зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення».

Нагадаємо, що минулого року  Указом Президента України було створено Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, мета якого — збереження в природному стані найбільш типових природних комплексів Полісся, забезпечення підтримки та підвищення барʼєрної функції Чорнобильської зони відчуження та зони безумовного відселення, стабілізації гідрологічного режиму та реабілітації територій, забруднених радіонуклідами. Це одна  з найбільших природоохоронних установ України, загальною площею 227 тисяч гектарів.

Остап Семерак також повідомив, що для забезпечення функціонування новоствореного заповідника Уряд ухвалив рішення виділити кошти у межах  бюджетної програми «Підтримка екологічно-безпечного стану в зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення». Ці кошти будуть направлені на оплату праці, комунальних послуг, придбання спеціалізованого обладнання та інвентаря.

Територія  заповідника охоплює  Іванківський і Поліський райони Київської області в межах зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!