Новини

Повернутися до переліку новин

Визначено ТОП-25 найбільш інноваційних стартапів у сільському господарстві за версією Forbes

На щорічному підйомі Forbes AgTech було названо ТОП-25 найбільш інноваційних стартапів у сфері сільського господарства.

1. AgCode — компанія з управління виноградниками, яка допомагає підвищувати продуктивність та управління трудовими ресурсами шляхом стеження за урожайністю, польовими умовами та зрілості винограду.
2. AGERpoint виробляє програмне забезпечення, що використовує супутникові дані для управління горіховими і цитрусовими садами. Дані настільки деталізовані, що забезпечують унікальну інформацію для кожної деревини, таку як розмір крони або діаметр стовбура.
3. Arvegenix — Стартап розробляє нову покровну культуру, яка називається пенніцера. Растение вирощується як проміжутна зимова культура в севообігу між кукурудзою та соєю. Сидерат захищає грунт від ерозії та нормалізує вміст азоту в ньому.
4. BluWrap — стартап запатентував технологію, яка подовжує терміни зберігання протеїнів. Виробники свіжої продукції завдяки їй можуть транспортувати продукцію морем, а не за допомогою авіадоставки.
5. Bovcontrol — нові облачні технології з управлінню стадами, інвентарем, вакцинацією та харчуванням домашнього скоту.
6. BrightFarms створює теплиці в міських і приморських районах, по суті створює ферму безпосередньо біля пункту продажу. BrightFarms співпрацює з мережами супермаркетів Giant, ACME і Pick-n-save.
7. Clear Labs працює над створенням баз даних про світові харчові запаси, вивчає продукти харчування на молекулярному рівні. Мета роботи — допомогти роздрібним продавцям вибрати кращих постачальників продуктів харчування та уникнути спалахів хвороб харчового походження.
8. CropX — ізраїльський стартап, який продає хмарне програмне забезпечення для збільшення врожайності сільгоспкультур шляхом збереження води та енергії. Завдяки встановленим у полях датчикам, система автоматично доставляє необхідні обсяги води кожній рослині, а не поливає все поле цілком.
9. Farmer’s Edge випускає апаратно-програмний продукт, який використовує супутникові зображення і прецизійні технології для допомоги фермерам у визначенні та управлінні мінливістю сільгоспугідь.
10. Farmer’s Business Network — найбільша в США мережа, яка об'єднує понад 3400 фермерських господарств по всій країні. У соцмережі у відкритому доступі є інформація за закупівельними цінами, врожайністю, добривами тощо.
11. FarmLead — онлайн торгівельний майданчик, що дозволяє зерновим виробникам виходити за межі свого місцевого ринку і продавати продукцію кращим учасникам торгів. Реєстрація для продавців і покупців безкоштовна, крім того дотримується анонімність ділових переговорів.
12. FoodLogiQ — вартість відкликання з ринку харчового продукту обходиться компанії-виробнику приблизно $ 10 млн. Мета FoodLogiQ — зниження цих витрат шляхом відстеження всього ланцюжка поставок продуктів харчування від ферми до кінцевого споживача.
13. Full Harvest. У США щорічно викидається близько 9 млн т неякісних продуктів харчування. Мета стартапу — створення торгового майданчика, де виробники можуть знайти покупця на неякісний продукт.
14. Granular виробляє програмний продукт, що допомагає фермерам управляти трудовими ресурсами, а також контролювати прибутковість, прогнозувати доходи тощо.
15. Mavrx — програмний продукт даного стартапу візуалізує фермерське поле, виділяючи області, які потребують ресурсів. Програма дозволяє оцінювати продуктивність сільгоспкультур.
16. mOasis виробляє нетоксичну гелевидку грунтову добавку, що стимулює ріст насіння при мінімумі води. Ефект досягається шляхом утримання надлишків води безпосередньо біля кореневої зони рослини.
17. Produce Pay — система поставок, яка спрямована на усунення проблем із затримкою фінансових розрахунків. Завдяки їй фермер отримує розрахунок на наступний день після поставки, а не через 30-45 діб.
18. RipeIO — технологія розподіленого зберігання достовірних записів (технологія блокчейн) у роботі системи харчових поставок, яка покращує екологічну безпеку, мінімізує псування продуктів харчування.
19. S4 — аргентинська сільськогосподарська фінансово-технічна компанія, що страхує системні ризики виробників і дистриб'юторів харчової продукції в таких випадках, як посуха або повінь.
20. Sample6 — «найшвидша у світі система з виявлення харчових патогенів», які можуть бути знайдені в рослинах протягом 6 годин після потрапляння в них.
21. Spensa Technologies — програмний продукт, який дозволяє фермерам записувати, вивантажувати і відстежувати польові спостереження. Устаткування Z-Trap дозволяє фермерам відслідковувати шкідників у полях, виловлюючи та ідентифікуючи тип комахи.
22. Strider — додаток для боротьби з польовими шкідниками, завдяки якому можна відслідковувати ступінь зараження поля, вести облік із розпилення пестицидів.
23. SWIIM, или Sustainable Water and Innovative Irrigation Management — система з управління ірригацією та контролю водних бюджетів.
24. Terviva — компанія, яка вирощує дерева понгаміі (Каранджа). Дерева виробляють у 10 разів більше олії насіння, ніж соєві боби, і можуть служити в якості альтернативи біопаливу.
25. Trace Genomics виробляє програмне забезпечення на основі штучного інтелекту і тестування геноміки для обчислення мікроорганізмів у грунті, допомагаючи, таким чином, оптимізувати врожайність поля.

Зверніть увагу! У кожному номері журналу «Екологія підприємства» — рубрика «Ноу-хау у сфері екології». Дізнавайтеся про інноваційні технології та розробки як вітчизняних винахідників, так і зарубіжних.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!