Новини

Повернутися до переліку новин

Як здійснюється планування роботи у сфері екологічної безпеки на підприємстві?

Як здійснюється планування роботи у сфері екологічної безпеки на підприємстві?

Необхідно насамперед спланувати роботи і послуги, спрямовані на:

1. Витрати на послуги з отримання, переоформлення, продовження терміну дії дозвільних документів інших адміністративних органів (код _________):

 • Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Плануються витрати на інвентаризацію джерел викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел та розроблення документації, що обґрунтовує обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для отримання документу дозвільного характеру.
 • Дозвіл на поводження з відходами. Плануються витрати на інвентаризацію відходів, розроблення документації, що обґрунтовує отримання документів дозвільного характеру, розроблення реєстрових карт відходів та паспортизацію відходів.
 • Дозвіл на спеціальне водокористування. Плануються витрати на розроблення документації, що обґрунтовує отримання документів дозвільного характеру.

2. Витрати на збирання, зберігання, перевезення, знешкодження, видалення і захоронення відходів, очищення стічних вод, тощо (код _______).

 • Витрати на збирання, зберігання, перевезення, знешкодження, видалення і захоронення небезпечних відходів. Плануються заходи на операції у сфері поводження з відходами, зокрема на збирання і утилізацію небезпечних відходів, укладаються договори на утилізацію кожного виду відходів.
 • Витрати на охорону та раціональне використання вод. Плануються заходи на дотримання умов дозволів на спеціальне водокористування, запобігання забруднення підземних вод, здійснення щоквартального контролю якості підземних вод.

3. Інші послуги з обслуговування діяльності (код ________ ).

 • Плануються природоохоронні заходи з метою зменшення негативного впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище:
 • Лабораторно-інструментальні дослідження викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря (умови дотримання дозволів),
 • лабораторні дослідження місць тимчасового розміщення відходів,
 • оформлення санітарних паспортів на тверді побутові відходи,
 • виконання робіт з якісної та кількісної оцінки відходів,
 • підготовка проекту висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на поводження з небезпечними відходами,
 • охорону зелених насаджень, озеленення території тощо.

4. Інвестиційні витрати

 • Плануються витрати на закупівлю і встановлення пилогазоочисного обладнання для котелень, у першу чергу — на твердому паливі (вугіллі, дровах тощо).

Підставою для включення витрат до проекту Плану є вимоги законодавства щодо здійснення господарської діяльності у сфері охорони атмосферного повітря з метою зменшення викидів у атмосферне повітря забруднюючих речовин від твердопаливних котелень, визначені статтею 44 ЗаконуУкраїни «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25 червня 1991 року №1264-XII (далі — Закон № 1264) та статтями 10, 29 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» від 16 жовтня 1992 року № 2707-XII (далі — Закон № 2707).

Матеріал публікується частково і є частиною спецвипуску «Все для еколога. Частина 1».


З питань передплати:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!