Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Новини

Повернутися до переліку новин

Яким чином відбувається надання гірничих відводів у користування, їх передача та переоформлення документів у разі зміни користувача?

Відповідь:

Відповідно до п. 6 постанови «Про затвердження Положення про порядок надання гірничих відводів» Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 59 (далі — Положення № 59), надання додаткових гірничих відводів до існуючого гірничого відводу оформлюється як новий відвід.

Передача наданого гірничого відводу повністю (частково) іншому підприємству або громадянину забороняється (п. 9 Положення № 59).

У разі зміни користувача надр чи реорганізації підприємства ….

Зверніть увагу! Матеріал публікується частково.

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 7, 2017.

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!