Новини

Повернутися до переліку новин

Закон № 3438 підписано Президентом

Закон № 3438 від 06.05.2020 про внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) підписано Президентом.

Врегулювання процедури оцінки впливу на довкілля є надзвичайно важливим в умовах карантину. Адже відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 з 17 березня 2020 р. на усій території України заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що унеможливлює проведення громадських слухань під час проведення процедури оцінки впливу на довкілля.

У той же час, зупинка процедури позбавить суб’єкта господарювання права отримати висновок з оцінки впливу на довкілля і відповідно унеможливить проведення запланованої діяльності.

Голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко підкреслює, що Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» не передбачено зупинка або перенесення дати проведення громадських слухань. Даний факт класифікується як порушення встановленої законодавством процедури здійснення оцінки впливу на довкілля, тому внесені зміни дадуть можливість підприємствам продовжувати планову діяльність без порушення чинного законодавства і із врахуванням ситуації щодо важливості недопущення поширення Covid-19.

Також він стверджує: думка громадськості буде почута у письмовому вигляді (включаючи електронну форму!).


Нагадаємо, Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) визнає необхідність функціонування адміністративних послуг під час обмежувальних заходів та підтримує запропоновані зміни.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!