Новини

Повернутися до переліку новин

Затверджено форми дозволу на спеціальне водокористування та форми нормативного розрахунку водокористування та водовідведення

Міністерство екології та природних ресурсів України прийняло наказ «Про затвердження форми дозволу на спеціальне водокористування та форми нормативного розрахунку водокористування та водовідведення» від 23 червня 2017 № 234, який уже набрав чинності. Документом затверджено форму дозволу на спеціальне водокористування та форму нормативного розрахунку водокористування та водовідведення.

У № 7 журналу «Екологія підприємства» ми вже писали про нові правила видачі дозволів на спеціальне водокористування та визначили позитивні аспекти для ведення бізнесу.

Важливо! Видача (переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволу на спеціальне водокористування здійснюється безоплатно.

Для отримання дозволу на спецводокористування юридична або фізична особа, ФОП мають подати заяву про одержання (переоформлення, одержання дубліката, анулювання) дозволу в паперовій або електронній формі (ст. 49 Водного кодексу України). А також:
1) обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування та водовідведення;
2) опис і схема місць забору води та скиду зворотних вод;
3) нормативи гранично допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об’єкти зі зворотними водами (з розрахунком на кожен випуск (скид) окремо);
4) затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств й організацій житлово-комунального господарства, суб’єктів господарювання, які надають послуги із централізованого водопостачання та/або водовідведення, житлово-експлуатаційних підприємств й організацій);
5) копія правовстановлюючих документів на водні об’єкти (для орендарів водних об’єктів).
Нагадуємо, що видача або надання відмови у видачі дозволу на спеціальне водокористування здійснюється протягом 30 календарних днів із дня надходження заяви та документів, необхідних для видачі дозволу.

Зверніть увагу! Зовсім скоро, а саме 18 серпня 2017 року, під патронатом видання «Екологія підприємства» відбудеться семінар на тему «Екологічний менеджмент-2017: водокористування та водовідведення. Законодавство + практика». Учасники заходу матимуть можливість з уст експертів дізнатися подробиці та тонкощі заявленого питання, а також зможуть отримати відповіді на найактуальніші запитання.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!