Новини

Повернутися до переліку новин

Держенергоефективності запускає інтерактивну карту інвестицій у відновлювальну енергетику

Держенергоефективності запускає новий веб-сайт Інтерактивної інвестиційної карти проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності України – UA MAP 2.0.

Головна мета проекту - сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти.Про це повідомляють на сайті Кабміну.

Сучасний веб-ресурс UA MAP 2.0 працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

З метою надання підтримки ініціаторам проектів у пошуку інвестицій, UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій.

"Закликаю представників бізнесу розміщувати на карті потенційні проекти, які потребують інвестицій. Таким чином, інвестор з будь-якої країни світу зможе ознайомитися із пропозиціями, проаналізувати їх та прийняти рішення щодо входження на український ринок. Наразі на карті вже розміщено більше 50 проектів на суму 1,2 мільярдів євро», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

У рубриці «Фасилітація проектів» на сайті UA MAP 2.0 підприємці та інвестори зможуть переглянути корисні електронні брошури щодо реалізації «зелених» проектів та фінансових програм, зокрема:

Звертаємо Вашу увагу, що наразі база проектів оновлюється та працює в тестовому режимі. Щоб додати проект, необхідно зареєструватися в базі UA MAP за формою реєстрації на головній сторінці веб-сайту www.uamap.org.ua.

Проект UA MAP 2.0 ініційовано ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку» за активної підтримки Держенергоефективності та у співпраці з Проектом GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні».

Створення інструментів для залучення інвестицій у сфери відновлюваної енергетики та енергоефективності на базі UA MAP, а також розробку оновленого веб-сайту UA MAP 2.0 здійснено за підтримки Данського енергетичного агентства та Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ).

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!