Новини

Повернутися до переліку новин

ЕКОтрансформація в Дії: «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю». Новий освітній проєкт за підтримки Danone Ukraine

ЕКОтрансформація-2021 в країні триває!

Соціально-відповідальний бізнес точно знає – без екопросвітництва і зміни парадигми природокористування майбутнього немає. В проєкті «ЕКОтрансформація», що вже вчетверте поспіль збирає кращі практики реалізації екополітик, кейси багатогранні, проєкти-учасники різнопланові і за масштабом, і за коштами інвестицій, і за екологічним впливом. Та кожен з реалізованих проєктів стає дедалі значущим в океані вкрай потрібних змін.

Команда проєкту продовжує ретельно вивчати досвід компаній, які підтримують екологічний дух і розвиток «зеленої» економіки.

Компанія Danone Ukraine (Данон в Україні) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки науково-популярного медіа «Куншт» запустили новий освітній серіал «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю». Символічно, що запуск проєкту відбувся у День знань, з 1 вересня 2021. 

Освітній серіал охоплює теми: 

  • Чому зміна клімату нас стосується?
  • Що таке сталий розвиток?
  • Що їсти, щоб не шкодити довкіллю?
  • Як не викидати третину продуктів у смітник?
  • Як нести їжу та речі додому eco-friendly (і чому екоторби — не панацея)?
  • Як правильно сортувати сміття і де займаються його переробкою в Україні?
  • Як те, що ми (не) їмо, допомагає вижити диким тваринам?
  • Cвідомо одягатися: що таке sustainable fashion та як долучитися до цього тренду?
  • Що потрібно знати про зелену енергетику?
  • Чи обов’язково подорожувати, як Грета Тунберг?

Автори та організатори курсу презентували проєкт, як такий, що звертається до молоді. Але жодних вікових обмежень для участі в освітньому проєкті, насправді, немає. Безоплатно подивитися освітній серіал можна на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. 

В освітньому серіалі розглядається, які міфи про зміну клімату поширюють ЗМІ, і чому вони шкідливі для розуміння проблеми, як будувати екосистему сталого підприємництва, на які ініціативи варто звертати увагу волонтерам, а також які цифрові рішення у цьому допомагають.

Проєкт спрямований на зростання екосвідомості громадян, роз’яснення «прописних істин», які є запобіжники руйнівних наслідків кліматичних змін, як зберегти природні ресурси та зменшити вплив людської діяльності на довкілля

За майже два місяці курс пройшло біля 400 охочих. Учасники курсу також можуть скласти тестування і отримати електронний сертифікат

Менеджерка з корпоративних комунікацій компанії Данон в Україні Катерина Глушаниця зауважила: «У нас є чудовий орієнтир — цілі сталого розвитку. Застосуйте їх до свого бізнесу —  і ви спрямуєте курс компанії до вищих шансів розвитку в майбутньому. Для Данон цей рух – невід’ємна частина культури всіх працівників Данон у світі і частина нашої стратегії. Вже з 2017 року ми активно долучились до чіткого плану дій зі сталого розвитку, щоб майбутнє не було таким «спекотним», як наші зйомки. Ми постійно скорочуємо викиди СО2 для досягнення карбонового нейтралітету, невпинно працюємо над упаковкою, щоб до 2025 року повністю перейти на таку, що на 100% підлягає переробці, повторному використанню чи компостуванню». 

Прес-служба Ecobusiness Group
 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!