Новини

Повернутися до переліку новин

«EKOtransformation» триває: модернізуємо виробництво

7 листопада 2017 року журнал «Екологія підприємства» знову зібрав однодумців на конференції, присвяченій зеленій модернізації виробництва. До нас завітали керівники підприємств та корпорацій, громадські активісти, студенти-екологи, адже наше видання це не просто практичний журнал, а й ефективна платформа для діалогу між державою, бізнесом та громадськістю щодо гострих питань екології. На заходах, організатором яких є «Екологія підприємства», завжди розгортаються гарячі дискусії.

«Зелені» вигоди. Чому зелена модернізація вигідна для підприємств? Як розвивається сучасний екологічний ринок? — розповіла президент ГО «Жива планета», голова громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України Світлана Берзіна. Учасники мали змогу познайомитись, заслухати доповідь та поставити запитання пані Світлані, яка розповіла про оновлені та нові міжнародні стандарти у сфері екологічного управління серії ISO 14000, про критерії державної підтримки екологічних проектів та пропозиції інвесторів, про кращі практики зеленої модернізації українських компаній.

Про підвищення ефективності очисних споруд стічних вод при зниженні експлуатаційних витрат на утримання як важливу складову зеленої модернізації виробництва розповіла Олена Коцар, фахівець компанії ЮНІЛОС-Україна.

Де знайти інвестора? Ваше підприємство розробляє або впроваджує інноваційні кліматичні проекти? Маєте хороші ідеї, але не вистачає фінансування? Інноваційні Ваучери — проект ЄБРР, який фінансує EU Neighbourhood Investment Facility та адмініструє ГО Greencubator може стати вашим помічником. Завдяки цьому інструменту українські компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на впровадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат. Як отримати такий ваучер розповіла Надія Артем’єва, координатор програм із розвитку підприємництва компанії Greencubator. До слова, протягом 2017–2018 років для розробки і впровадження кліматичних технологій за цією програмою українські компанії мають отримати ваучери на загальну суму EUR 1 000 000.

Біоенергетиці бути! Про майбутнє для біоенергетики в Україні поговорили із керівником Інституту сталого розвитку, засновником Харківського енергетичного кластеру Станіславом Ігнатьєвим. А Володимир Буницький, голова Пелетної асоціації України, розповів, що на його думку, тверде біопаливо може стати основою енергоефективної економіки України. Оксана Алієва, координатор програми «Зміни клімату і енергетична політика» представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні розповіла про перспективи повного переходу України на відновлювану енергетику та коли цього слід чекати.

Про те, який будівельний матеріал є найбільш енергоефективним, усі присутні дізнались із вуст Олега Сиротіна, виконавчого директора Всеукраїнської асоціації автоклавного газобетону. А як перетворити будівлю підприємства в актив, допомагав розібратись Максим Бабаєв, координатор проекту «Зелена Школа».

Долучайтеся до нашої ековідповідальної команди!

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Свіжий номер журналу Найближчі заходи

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!