Новини

Повернутися до переліку новин

Електрифікація та використання «зеленого водню»: мега виклики сьогодення

8 вересня до Києва завітав Штеффен Хоффманн, новопризначений президент Bosch в регіоні Україна, Росія, Білорусь, Центральна Азія, Монголія та на Кавказі

На зустрічі з представниками ЗМІ були розглянуті 3 мегатренди Bosch:

  • Діджиталізація
  • Електрифікація
  • «Зелений водень»

Німецька група компаній Robert Bosch GmbH, як провідний світовий постачальник технологій та послуг, вважає за необхідне звертати увагу на загальносвітові проблеми та виклики, з якими зустрічається людство сьогодні. Глобальні зміни клімату, основною причиною яких вважаються викиди парникових газів, вимагають рішучих дій від бізнесу. Необхідність підтримувати темпи промислового розвитку приводить планету до глобальної цифровізації і переходу до нового етапу розвитку. Все це знаходить своє відображення у стратегії розвитку компанії та призводить до трансформації бізнесу.

«Електрифікація та використання «зеленого водню» — два найбільш цікаві виклики сьогодення, по суті вони є двома сторонами однієї медалі і базуються на філософії енергозбереження. Другою стороною цього процесу є діджиталізація. Базуючись на цих трендах, ми визначаємо, які зміни будуть стосуватися компанію в довгостроковій перспективі. Чітке розуміння цих процесів дозволяє компанії зосередитися на сучасних викликах і перетворити їх в бізнес-можливості», - заявив на зустрічі з представниками ЗМІ 8 вересня в Києві Штеффен Хоффманн, новопризначений президент Bosch в регіоні Україна, Росія, Білорусія, Центральна Азія, Монголія та на Кавказі. За його словами, на сьогоднішній день компанія Bosch є ключовим гравцем у сфері кліматично нейтральної мобільності — адже глобальні зусилля по боротьбі зі зміною клімату стимулюють електрифікацію і розвиток можливостей використання екологічно чистого водню.

За його словами, на сьогоднішній день компанія Bosch є ключовим гравцем у сфері кліматично нейтральної мобільності — адже глобальні зусилля по боротьбі зі зміною клімату стимулюють електрифікацію і розвиток можливостей використання екологічно чистого водню.

Із метою втримання лідерських позицій в області кліматично нейтральної мобільності, Bosch інвестувала у відділ R&D (дослідження та розробки) близько 7,5 млрд євро або 10% від продажів. У відділі R&D компанії працює 73 тис. співробітників, із них близько 30 тис. інженерів-програмістів зосереджені на розробці програмного забезпечення, як основної складової цифровізації — нового етапу в розвитку світової економіки. Всі зусилля дослідного відділу Bosch спрямовані на те, щоб перетворити технологічні та екологічні потрясіння в нові можливості для бізнесу.

«Компанія Bosch твердо переконана в тому, що водень може зіграти ключову роль в декарбонізації. Паливні елементи здатні приводити в рух вантажні автомобілі і потяги. Водень може замінити природний газ в житлових і промислових котлах, твердооксидні паливні елементи можуть забезпечити децентралізоване електропостачання будівель, синтетичне пальне на основі водню може повністю декарбонізувати звичайні двигуни внутрішнього згоряння», — підкреслив Штеффен Хоффманн. Він також додав, що в 2020 році Bosch стала першою великою промисловою компанією, яка досягла кліматичної нейтральності на всіх своїх локаціях по всьому світу.

Зараз компанія працює над системою паливних елементів для авто, які забезпечують більшу тривалість роботи і коротший час дозаправки. Такі елементи найбільш ефективно використовуються на великих дистанціях і в комерційних автомобілях. А завдяки екологічно чистому водню паливні елементи дозволяють транспортним засобам працювати без викидів вуглекислого газу. Не менш важливою частиною трансформації сучасного світу є діджиталізація економіки. Для компанії Bosch вона стала переходом від традиційного обладнання до програмного забезпечення та послуг.

«Ми знаходимося в процесі серйозної трансформації від компанії, що спеціалізується на обладнанні та устаткуванні, до діяльності, яка  зосереджена на програмному забезпеченні та послугах. Наша провідна роль в області сенсорних технологій стала відправною точкою на цьому шляху», — вважає Штеффен Хоффманн.

Зараз Bosch займається розвитком напрямку AIoT — поєднуючи в своїх продуктах штучний інтелект (AI) та Інтернет речей (IoT). Таким чином, компанія створює міцну основу для постійного вдосконалення виробництва на основі Big Data та встановлює нові стандарти Індустрії 4.0.

«В останні роки ми створили технологічну, організаційну та структурну основи для переходу до Індустрії 4.0. У тому числі — створивши BCAI, програму кваліфікації в сфері AI для більш ніж 20 тис. співробітників і ввели етичний кодекс Bosch AI. У найближчі роки ми зосередимося на послідовному застосуванні AIoT в наших продуктах і бізнес-моделях. Ми хочемо розвиватися з AIoT і стати провідною глобальною AIoT-компанією», — підкреслив Хоффманн.

Щорічні інвестиції Bosch в розробку програмного забезпечення складають понад 4 мільярди євро, з яких близько трьох мільярдів припадає на бізнес-сектор Рішення для мобільності. Також компанія Bosch займається розробкою програмного забезпечення, розвиваючи рішення для міждоменних обчислень. У перспективі це дозволить компанії легко перейти на повний цикл роботи з автомобільною електронікою та програмним забезпеченням.
 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!