Новини

Повернутися до переліку новин

Фінансування екопроектів на місцях: Україна стане партнером в Європейському агентстві з питань довкілля

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак зустрівся у Брюсселі (Королівство Бельгія) Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою. Вони домовилися розпочати перші консультації щодо набуття Україною в майбутньому статусу партнера в Європейському агентстві з питань довкілля та приєднання України до програми ЄС Life+, - про це повідомляє офіційний сайт Мінекології.

Як пояснив Остап Семерак за результатами зустрічі,  таке партнерство України дозволить місцевим громадам отримати фінансування екологічних проектів на місцях. 

«Це означає – навчитись розробляти такі проекти у регіонах і потім їх впроваджувати. До речі, екологічний фонд – хороший ресурс для співфінансування таких проектів», - пояснив Остап Семерак. 

Він також зазначив, що Україна вже зараз реалізує низку проектів спільно з Європейським агентством з питань довкілля, проте офіційне  партнерство дозволить вийти на новий рівень співпраці. 

«Отримання нового статусу в Агентстві – це перспектива, яка потребуватиме великої роботи. Але цей шлях треба розпочати. Він дозволить врешті впровадити в Україні європейські інструменти оцінки стану довкілля, а звідси – на цій основі приймати рішення, де саме потрібно діяти», - резюмував Остап Семерак. 

 Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зараз перебуває і робочою поїздкою у Брюсселі, де вже провів зустрічі з Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою та співголовою Парламентського Комітету асоціації Даріушом Розаті, головою групи друзів Україна – ЄС Петрасом Астрявічусом, а також  депутатами Марком Галлером та Ребекою Хармс.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!